השחקן ג'י סונג יככב בדרמה חדשה בשם "אדמס"!😍

השחקן ג'י סונג יככב בדרמה חדשה בשם "אדמס"!😍

"אדמס" מתאר את סיפורם של אחים תאומים שחושפים את האמת מתקרית לפני 22 שנים. השניים יעבדו כאחד במטרה לנקות את האישומים ברצח של אביהם הביולוגי שהואשם בהריגת אביהם החורג ולמצוא את ה"אדמס" המהווה את הראיה לרצח.

ג'י סונג יגלם את שני התאומים בשם הא וו שין ואת סונג סו היון. למרות ששני האחים נראים דומים, האישיות והגישות שלהם להתמודדות עם בעיות שונות לחלוטין. הא וו שין הוא מחבר רומן מסתורין רב מכר שמטרתו לאתר את האדמה, שהיא עדות מרכזית לפשע. סונג סו היון הוא תובע כוחות מיוחדים שעובד במשרד התובע של מחוז מרכז, ומטרתו היא למצוא את האשם האמיתי של המקרה.

ג'י סונג שיתף את מחשבותיו לגבי האופן שבו גילם את התאומים. הוא הסביר, "במקום ליצור ולבסס נקודות שונות כדי להבחין בין התאומים, רציתי להתמקד יותר בתחושה של איך הם לא יכולים שלא להיות דומים כי הם תאומים זהים".

 

ג'י סונג הודה, "כשהלכתי לישון בלילה, הא וו שין וסונג סו היון היו מופיעים לעתים קרובות בחלומות שלי ומצטרפים אלי. בסוף התחלתי להתבלבל בין שתי הדמויות שהופיעו בחלומות שלי".

השחקן המשיך וציין, "שניהם אינטליגנטים. יש להם דרכים שונות לקבל עצב. הא וו שין הוא הטיפוס שמקבל בשלווה את הצער, לבלוע את הכאב ולקבור אותו בליבו, בעוד שסונג סו היון מתפוצץ ביושר מעצב וכאב, ואחרי שהוא מסדר את הרגשות הללו, הוא מקבל אותם. המשותף להם הוא שיש להם אובססיה לאמת".

 

"אדמס" יוקרן בבכורה ב-27 ביולי בשעה 22:30 KST.

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

 

שתפו
אולי יעניין אותך גם