באקהיון מלהקת EXO מאשר את השקת הסוכנות שלו + מבהיר שמועות

באקהיון מלהקת EXO מאשר את השקת הסוכנות שלו + מבהיר שמועות

באקהיון דיבר עם המעריצים לגבי שמועות אחרונות באמצעות שידור חי באינסטגרם.

ב-8 באוגוסט, באקהיון עלה לשידור חי באינסטגרם האישי שלו והביא הבהרות לגבי שמועות שצפות ברשת.

בנוגע למחלוקת שנפתרה לאחרונה עם SM Entertainment על החוזה הבלעדי שלו, באקהיון פתח, "בכנות, תמיד הייתי סקרן לגבי פשרה ועניינים הקשורים לחוזים במשך זמן רב. בעיצומו של זה, התמודדנו עם מצבים שונים עקב היעדרותו של לי סו מן, ואני חושב שזה גרם לי להיות יותר סקרן".
הוא המשיך, "עליתי את המחשבה שאני רוצה לבדוק את עצמי באופן אישי כי במהלך השנתיים ששרתתי בצבא, עבדתי קשה על שיעורים ווקאליים, נתתי הרבה דעות אחרי שהשירות הצבאי שלי הסתיים איך אנחנו יכולים לשחרר אלבום למעריצים שלנו שחיכו שנתיים, ולקחתי זמן אישי לעצמי, אז מה שקרה אז היה כמו בריח מן היסוד".

יתר על כן, באקהיון הציג את הסוכנות החדשה שלו One Signature.

הוא שיתף, "זו סוכנות שפתחתי עם חברי קספר (הכוריאוגרף של SM) מתוך מחשבה שרצה לגדל הרבה כוריאוגרפים ורקדנים טובים. זה עדיין לא נעשה קונקרטי, אבל אני חוקר הרבה ומנסה דברים שונים כדי להגיע לתוצאות טובות עם מטרה טובה".
הוא הזכיר, "החברה תצא בשם אחר שאינו One Signature".
בנוגע לשמועות שלפני הקמת הסוכנות שלו, הוא קיבל הלוואה של 13 מיליארד וון (כ-9.9 מיליון דולר) ועבר לווילה בשכונת האנם בבעלות היו"ר "ג", שיתף בארהיון, "לקחתי הלוואה בתור  אמצעי לא להיות רשלני בזמן ניהול הסוכנות שלי, לא להיות מרוצה ולעבוד קשה יותר גם אם אגיע לתוצאות משביעות רצון, ותמיד לחיות עם נטל".
הוא המשיך, "לא קיבלתי את הבית הזה. אני משלם את כל ההלוואות. אני לא במערכת יחסים לא הולמת עם היו"ר 'ג'".

על הסיבה שלו שלא הוציא אלבום סולו חדש, באקהיון הסביר שהוא רוצה לחקור את תחום ההפקה יותר בימים אלה.
הוא פירט, "הסיבה שבגללה אני לא מוציא אלבום היא לא בגלל שאיבדתי את החשיבה הראשונית שלי אלא בגלל שאני חושב שזו תקופה מאוד חשובה בחיים שלי", ואמר שהוא רצה להתכונן בצורה יסודית יותר לפני השחרור אלבום חדש.

לבסוף, באקהיון שיתף, "אני מצטער שגרמתי למעריצים לעבור תקופה קשה", והוסיף שהוא לא יכול עוד להיות סובלני כלפי אלה שמפיצים שמועות שלא נבדקו עובדות וש-SM Entertainment גם תומכת באופן חיובי במיזם החדש שלו.

הוא סיכם, "אני חושב על הסוכנות הזו כסוכנות שיצרתי יחד עם מעריצים. אני מקווה שהכנות שלי הועברה לפחות במעט".

באקהיון לא עוזב את SM Entertainment ולא את הלהקה, ממשיך להיות בסוכנות ועם הלהקה והגיע להסכם פשרה עם הסוכנות להקמת סוכנות משלו על הסולו שלו.

בהצלחה באקהיון בכל דרך אשר תבחר!

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

שתפו
אולי יעניין אותך גם