להקת FIFTY FIFTY מגישות אישום פלילי נגד מנכ"ל הסוכנות שלהם ATTRAKT

להקת FIFTY FIFTY מגישות אישום פלילי נגד מנכ"ל הסוכנות שלהם ATTRAKT

ב-17 באוגוסט, הנציגה המשפטית של FIFTY FIFTY – משרד עורכי הדין בארון – הודיעה רשמית כי הלהקה הגישה תלונה פלילית נגד ג'ון הונג ג'ון בגין "הפרת חוק הענישה המחמירה וכו' של פשעים כלכליים ספציפיים (הפרת אמונים)".

לפני ATTRAKT, חברות FIFTY FIFTY הוחתמו במקור בחברה הקודמת של ג'ון הונג ג'ון Star Crew Entertainment, אם כי מאוחר יותר עברו ל-ATTRAKT לפני הדביוט שלהן. כשהוא חוזר על טיעון שמשרד עורכי הדין העלה בעבר בבית המשפט, בארון העלה טענות על נושאים פיננסיים ספציפיים הנובעים מכספים וחובות שהועברו הלוך ושוב בין שתי הסוכנויות.

ההצהרה המלאה של משרד עורכי הדין:

"ב-17 באוגוסט 2023, FIFTY FIFTY (קינה, סיינה, סיו, ארן) הגישו תלונה פלילית נגד מנכ"ל ATTRAKT, ג'ון הונג ג'ון, באשמת הפרת חוק הענישה המחמירה וכו' של פשעים כלכליים ספציפיים (הפרת אמונים) בתחנת המשטרה בסיאול גנגנם.
התברר כי המנכ"ל ג'ון הונג ג'ון השתמש בתשלום המקדמה שקיבלה Star Crew Entertainment במקור ממפיץ האלבומים שלהם עבור הוצאות לא ידועות, ואז כלל אותו באופן נומינלי תחת עלויות ההשקעה של להקת הבנות, כלומר ATTRAKT לקחה על עצמה את ההתחייבות הכספית של התשלום המקדים הזה, וכן  הכנסות המוזיקה והאלבום הדיגיטליות של FIFTY FIFTY משמשות לפירעון החוב הזה.
בנוסף, אושר כי ל-ATTRAKT יש את התשלום המקדים בסך 2 מיליארד וון (כ-1.49 מיליון דולר) שהיה צריך להתקבל ממפיץ האלבומים של FIFTY FIFTY ל-Star Crew Entertainment, ולא ל-ATTRAKT.
המעשה הנ"ל הוא פשע הנופל להפרת אמונים מסחרית על ידי גרימת נזק כספי ל-ATTRAKT.
עד כה, הסוכנות ATTRAKT התחמקה מאחריות באופן עקבי על ידי מתן תשומת לב לבקשה של FIFTY FIFTY למתן רשות זמנית להשעיית תוקף החוזים הבלעדיים שלהם כתלונות על תשלום הרווחים שלהם. עם זאת, התלונות של חברות FIFTY FIFTY על 'העיכוב של הסוכנות במתן הצהרות על רווחיהם, הכנסותיהם החסרות והפרת התחייבויותיהם להסדר', חורגות מעבר לתלונות גרידא. לכן, כל עוד המנכ"ל ג'ונג הונג ג'ון, שביצע הפרת אמונים באמצעות מעילה והתנהלות לא נכונה בחשבונאות פיננסית, נשאר אחראי על ATTRAKT, הן לא יכולות עוד לשמור על החוזים הבלעדיים שלהם עם הסוכנות שלהם ATTRAKT.
בנוסף לחשיפה פומבית של דחיפות המצב של FIFTY FIFTY, הגשת תלונה פלילית זו הייתה אמצעי בלתי נמנע כדי להבהיר באופן קונקרטי מדוע הן אינן יכולות לקיים את החוזים הבלעדיים שלהם עם הסוכנות שלהם.
נכון לעכשיו, האמת מעוותת באינטרנט, במדיה החברתית וב-YouTube, ועל בסיס עיוותים אלו נוצרה ביקורת בלתי הוגנת, עד כדי כך שחלק מהתוכן אינו נסבל.
אנו מפצירים בכם בבקשה להימנע מביקורת המבוססת על עובדות או ספקולציות לא מאומתות".

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

שתפו
אולי יעניין אותך גם