באנג צ'אן הלידר של Stray Kids בדיוק עבר ניתוח קל – ועדיין עשה את המאמץ לבלות עם המעריצים שלו מיד אחרי שהתעורר!🥺

באנג צ'אן הלידר של Stray Kids בדיוק עבר ניתוח קל – ועדיין עשה את המאמץ לבלות עם המעריצים שלו מיד אחרי שהתעורר!🥺

ב-5 ביוני, באנג צ'אן ערך את השידור השבועי שלו "חדר צ'אן" ב-V Live של Naver.
כבר בתחילת השידור הוא חשף שהוא קצת עייף מהרגיל — ולא בכדי.
מדבר בקוריאנית ובאנגלית, באנג צ'אן הסביר שהוא עבר ניתוח סינוס מוקדם יותר באותו יום.
"אתם יודעים שיש לי בעיה ממש ממש ממש רצינית בסינוסים", אמר באנגלית. "הנחיר השמאלי שלי – כמו המעבר שהאוויר צריך לעבור דרכו – בסדר. אבל הימני שלי כל כך הדוק. אז יש הבדל ממש גדול כשאני נושם אוויר. כשאני ער, אני יכול להתעלם מזה, אבל כשאני ישן, היו כמה פעמים שהייתי מתעורר באמצע הלילה מתנשף באוויר".

"חשבתי שזה ממש מסוכן, וחשבתי שאני חייב לתקן את זה, אז הלכתי היום לבית החולים", המשיך. "בשנה שעברה עשיתי את אותו הליך גם כן. אז חשבתי שאולי אצטרך לעשות את זה שוב, כי הם כן אמרו אז, 'ברגע שאתה עושה את זה, זה בכל מקרה יגדל בחזרה, אז אם זה יגדל בחזרה, תחזור.' אז חשבתי שזה יכול להיות זמן טוב ללכת לסיים את ההליך". "אז הלכתי, ועברתי קצת ניתוח קטן, מיני ניתוח", אמר. "הייתי צריך ללכת לישון, הם הרדימו אותי… וזה לא עבר זמן מאז שהתעוררתי, אז אולי נראה לי קצת חסר אנרגיה."
באנג צ'אן גם המשיך ושיתף שהוא מודאג מהאפשרות שיצטרך לעבור ניתוח פולשני יותר אם זה לא יצליח.
הוא הסביר, "דבר אחד שאני קצת מודאג לגביו הוא שהרופא אכן אמר, 'אנחנו הולכים לעשות את זה שוב, אבל מסתכלים על האף שלך עכשיו, אנחנו לא בטוחים אם זה הולך לתקן הכל. אנחנו נעשה ניתוח קטן לעת עתה, ואז נראה איך זה ילך. אם זה ישתפר, אז זה דבר טוב, אבל אם שום דבר לא יקרה ושום דבר לא ישתנה, אולי נצטרך לתקן את האף שלך באופן כללי.' אז זה הדבר היחיד שאני מודאג ממנו". "עם זאת, אתם לא צריכים לדאוג יותר מדי, כי אני בסדר", הוא הרגיע את מעריציו. "אני חושב שאנחנו צריכים לפקוח עין על זה לרגע, אבל חוץ מזה, זה אמור להיות בסדר".

החלמה מהירה באנג צ'אן!🥺

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

 

שתפו
אולי יעניין אותך גם