להקת OMEGA X מכריזה על צעדים משפטיים חזקים לאחר פירוט הטענות על התעללות נגד הסוכנות שלהם והמנכ"לית לשעבר!

להקת OMEGA X מכריזה על צעדים משפטיים חזקים לאחר פירוט הטענות על התעללות נגד הסוכנות שלהם והמנכ"לית לשעבר!

אזהרה טריגר: אזכורים של הטרדה מינית, תקיפה ואזכור התאבדות‼️

עדכון על להקת OMEGA X:

היום ב-16 בנובמבר, להקת OMEGA X ערכה מסיבת עיתונאים בלשכת עורכי הדין בסיאול בסאוצ'ו כדי לדון בהאשמות על התעללות נגד המנכ"לית לשעבר שלהם.
במהלך מסיבת העיתונאים, הנציג המשפטי של הלהקה, נו ג'ונג און, חשף כי כעת מתנהלת תביעה לביטול החוזה של OMEGA X עם SPIRE Entertainment.
עורך הדין נו ג'ונג און הצהיר, "זו לא רק בעיה שלנו אלא בעיה חברתית. אזרנו אומץ לשנות את זה. הבלתי מתקבל על הדעת קרה ב-2022 בדרום קוריאה. אנו מנהלים כעת תביעה לסיום החוזה הבלעדי. יינקטו צעדים חזקים לרבות כתבי אישום פליליים ובקשת פיצויים".

הממברים גם שיתפו את סיפוריהם האישיים. ג'אהן חשף, "לאחר שהאימון הסתיים, המנכ"לית קאנג התקשרה אליי והכריחה אותי לשתות. כמו כן הייתה מעורבת הטרדה מינית. היא נגעה בפנים ובידיים. לאחר השתייה, היא התקשרה אלי דרך KakaoTalk. היא התפרצה ואמרה שאם נמשיך להיות איידולים, עלינו לזחול. היא גם אמרה שהיא תתאבד, אז הממברים קיבלו טיפול. רק רצינו שיכבדו אותנו כאנשים שאוהבים מוזיקה".
ג'אהן חזר והדגיש כי הממברים סבלו את הטיפול בגלל החשש שההזדמנות האחרונה שלהם תיעלם. הוא הסביר, "עבור כולנו, זה היה הניסיון השני שלנו, ולא רצינו לבזבז זמן. חשבנו שאנחנו צריכים לסבול בשביל המעריצים שחיכו לנו. בתור הממבר והלידר המבוגר ביותר, כל כך פחדתי שהחלומות שלנו יקרסו תוך כדי הסתכלות על הממברים המותשים שלנו. התאפקנו והחזיקנו מעמד, אבל הגענו לנקודה שאיננו יכולים להחזיק מעמד יותר. אזרנו אומץ למישהו, לכל אלה שחולמים את אותו חלום כמונו".
ייצ'אן גם חשף כי המנכ"לים והיו"ר היו אדיבים בהתחלה, אך לפתע החלו להשפיע לרעה על חייהם וערכיהם. כמו כן, הזכיר את מפגשי השתייה, ייצ'אן הוסיף כי הממברים הודלקו.
האנגיום חשף שבמהלך ארוחות ערב בחברה, כשהממברים לא שתו במקומו של מישהו, הם זכו ליחס קר למחרת.
סבין הוסיף: "הם אמרו שלא יהיה אלבום הבא אם נסרב להשתתף במפגשי שתייה".
עורך הדין סו ג'ו יון גם העלה את ההטרדות המיניות שחוו הממברים ואמר כי נגעו בירכיהם ובפניהם כדי שניתן יהיה לשמוע את נשימתו של האחר במפגשי השתייה אליהם נאלצו להשתתף. עורך הדין גם הביא אור על ההתעללות הנפשית והרגשית שבוצעו על ידי המנכ"לית והיו"ר בכך שהיו אדיבים לממברים והתעללו בהם מאוחר יותר באמצעות רצונם לקדם כאיידולים.

עוד נחשף במסיבת העיתונאים כי הממברים חווים חרדה בעקבות ההתעללות. בפרט, האנגיום חשף שהוא תמיד חש חרדה בזמן שהוא מקבל שוב ושוב שיחות שיכור, מה שגרם לו לחוש חרדה מרעשי חיי היומיום כולל רעידות, צלילי אזעקה וצלילי בס במוזיקה. במהלך התקופה שבה שוחח לבדו עם המנכ"לית קאנג, הביע האנגיום כי הוא חווה קשיי נשימה עקב המצב הקשה.
ג'ונגהון חשף עוד, "מעולם לא קיבלנו אפילו פעם אחת התנצלות כנה מאז שחזרנו הביתה לאחר שאירוע כזה התרחש. במקום זאת, הם העלו את הדיון על הגיוס שלנו לצבא. הם איימו עלינו בשליחת הצהרת חשבונות אבסורדית. קיבלנו החלטה לאחר שקבענו שאיננו יכולים לתקשר איתם".
ייצ'אן שיתף, "אני מקווה שאנשים לא ייפגעו בגלל אחרים. כולם נולדו כדי להיות נאהבים, ואני מקווה שכולם יודעים שרק הקיום של האדם יקר. לא ידעתי את זה קודם והיה לי קשה, אז התחבאתי בבור. עכשיו, אני חושב שאני יכול להתגבר על זה".

להקת OMEGA X סיכמו בשיתוף, "כולנו עשינו כמיטב יכולתנו בזמן שחלמנו על אותו חלום להיות זמרים", והביעו את תקוותם שזו תהפוך להזדמנות עבור אלה שחווים גם יחס לא הוגן. הם המשיכו, "יש גם משהו שאנחנו רוצים לספר למעריצים שלנו. מעל הכל, אנחנו, 11 הממברים, יכולנו להגיע למקום הזה כי היה לנו כוח של המעריצים שלנו. בזכות המעריצים אזרנו אומץ, אז אנחנו 11 הממברים לא נוותר, ונמשיך לעשות מוזיקה והופעות תוך כדי ברכה למעריצים על ידי הצגת צד טוב בנו”.

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

 

שתפו
אולי יעניין אותך גם