הנציג המשפטי של השחקן והזמר לי סונג קי מכחיש את הטענות של Hook Entertainment בהצהרה נוספת.

הנציג המשפטי של השחקן והזמר לי סונג קי מכחיש את הטענות של Hook Entertainment בהצהרה נוספת.

בעבר, כלי החדשות הקוריאני 10Asia דיווח ב 26 בנובמבר כי השחקן והזמר לי סונג קי הלווה למנכ"ל קוון ג'ין יאנג סך של 4.725 מיליארד וון (כ-3.538 מיליון דולר) בריבית אפסית והמנכ"ל שהלווה רכש בית מגורים במתחם דירות היוקרה המפורסם האנם הגבעה.
סוכנות Hook Entertainment והמנכ"ל קוון ג'ין יאנג השיבו בקצרה כי לרכישה אין שום קשר לסוכנות וללי סונג קי.

היום ב 28 בנובמבר, הנציג המשפטי של לי סונג קי פרסם הצהרה נוספת כהמשך לנושא המתמשך בנוגע לתשלום של האמן עבור רווחי המוזיקה שלו:

"שלום. זהו הנציג המשפטי של לי סונג קי.
סוכנות Hook Entertainment שיתפה בהצהרה שלהם ב 25 בנובמבר שזה לא נכון שהם לא שילמו רווחי מוזיקה ללי סונג קי ושהם הסדירו את כל התחייבויות החוב שלהם עם לי סונג קי. אנו מביעים חרטה עמוקה על הטענות הכוזבות של Hook Entertainment, ובאמצעות זה, לי סונג קי קבע שלשיחה נוספת אין משמעות עם Hook Entertainment. לי סונג קי מעולם לא קיבל הצהרת חשבונות על רווחי המוזיקה שלו. אין דרך לדעת בכלל איזה סוג של תשלום הסוכנות ביצעה ללי סונג קי עבור המוזיקה שלו או באיזו שיטה. מה שבטוח הוא שהסוכנות הסתירה בכוונה מלי סונג קי את האמת שרווחים ממוזיקה נוצרו ושלא התרחשו הסדרי רווח המבוססים על תקלות מדויקות וראיות. אם Hook Entertainment שילמו ללי סונג קי עבור המוזיקה שלו, הם יכולים לספק ראיות ברורות לתשלום באמצעות אימות יסודי של הצהרות ההפקדה והמשיכה. גם החישובים פשוטים. אם יש פרטי פשרה של התשלום הבסיסי עבור מוזיקה כפי שטוענת Hook Entertainment, הם יכולים להוציא אותו מהתשלום שלא שולם. למרות שזו לא בעיה קשה בלשון המעטה, אנו שוב מביעים צער על כך ש Hook Entertainment לא חשף את הצהרות המכירות והפשרה על רווחי המוזיקה שלו וכי הם הדליקו אותו בעקביות עד עכשיו באומרו לו, "אתה מינוס זמר (כלומר שולי רווח שליליים). בזמן שלי סונג קי חידש את החוזה הבלעדי שלו עם Hook Entertainment בסביבות 2021, הם חשפו שהם פינו את כל קשרי האג"ח-חוב בין הצדדים, אבל זה גם לא נכון בלשון המעטה. אנו רוצים להודיע ​​בבירור כי ההסכם הכתוב הרלוונטי אינו הסכם פשרה בין לי סונג קי לבין Hook Entertainment עבור רווחי המוזיקה שלו. ההסכם לשנת 2021 בין לי סונג קי לבין Hook Entertainment היה לגבי השקעת הנדל"ן של לי סונג קי בסך 4.7 מיליארד וון בסוכנות. בסביבות 2011, הסוכנות קיבלה השקעה של 4.7 מיליארד וון מלי סונג קי בגלל רכישת בניין. המנכ"ל קוון ג'ין יאנג לא עמד בהבטחות לגבי ההשקעה. כאשר לי סונג קי הביע את כוונתו לסיים את חוזה הניהול שלו עם Hook Entertainment, הסוכנות Hook Entertainment חשף שהם יתייחסו להשקעה הקיימת כהלוואה, ובתהליך זה, הם כתבו הסכם תוך הסרת הזכויות של לי סונג קי כמשקיע.
אנחנו בעצם רוצים לשאול את Hook Entertainment איך לי סונג קי, שאפילו לא ידע את האמת על רווחי מוזיקה שנוצרים, יכול להסדיר את רווחי המוזיקה ולעשות הסכם על כך. אם Hook Entertainment ביקשו מלי סונג קי לחתום על הסכם בשנת 2021 תוך התחשבות בהסדרת רווחי המוזיקה, ברור שזה מקרה של הונאה. כל הבעיות נבעו מחוסר הניסיון של לי סונג קי בעקבות הדביוט בגיל צעיר, ואנחנו משדרים שלי סונג קי מרגיש רק התנצלות על כך שגרם לרבים לעסוק בנושאים אישיים. אנו מקווים שהבעיה תוסדר באמצעות אישור ברור של העובדות וש Hook Entertainment כבר לא גורם צרות לאנשים רבים באמצעות עיוות ושקרים.
תודה".

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת????

 

שתפו
אולי יעניין אותך גם