סוכנות C9 משתפת תגובה מפורטת מפריכה שמועות על בריונות בתוך להקת CIX + פוטנציאל לנקוט בצעדים משפטיים

סוכנות C9 משתפת תגובה מפורטת מפריכה שמועות על בריונות בתוך להקת CIX + פוטנציאל לנקוט בצעדים משפטיים

סוכנות C9 Entertainment שיתפה הצהרה בפאנקפה של המעריצים של CIX כדי להפריך סרטונים ערוכים בזדון שהובילו לשמועות בריונות ולהכריז על כוונתם לנקוט בצעדים משפטיים.

הם שיתפו, "קודם כל, אנו מבקשים את הבנתכם שלקח הרבה זמן לבדוק את העובדות בצורה מדויקת יותר, שכן התקרית אירעה בחו"ל באירופה. ארגנו את התוכן והעובדות הכוזבים שמופצים ביחס לסרטון הספציפי שצולם באולם הקונצרטים".

הסרטון הראשון המצורף הוא הקליפ הערוך בזדון על באה גין יונג במהלך הקונצרט של CIX.
לאחר מכן, C9 צירפה סרטון ארוך יותר ולא ערוך המציג את כל האינטראקציה. כדי להסביר יותר, C9 שיתפו, "בניגוד למידע השקרי המופץ, אנו יכולים לאשר שלא היה נידוי נגד באה ג'ין יונג. בהתאם לכך, ביקשנו מ-MyMusicTaste, מארגנת הסיור, להגיש תביעה אזרחית ופלילית נגד חבר הקהל הראשון שערך בזדון והפיץ את הסרטון".

לגבי החפצים שנזרקו על הבמה, C9 צירפה את הודעת הקונצרט שלהם על פריטים אסורים שמפרטת באופן בלעדי פריטים שאסור להיכנס למקום.
הסוכנות הדגישה, "לפני כל קונצרט, ביקשנו בתוקף מהמארגנים להמשיך בהדרכה יסודית, כגון איסור על פעולת השלכת חפצים על הבמה. למעשה, מהקונצרט הראשון, הודעות בנושא פורסמו בכתב והוכרזו שוב לפני תחילת הקונצרט".

למרות ההודעות, חפצים הושלכו בסופו של דבר על הבמה במהלך מספר הופעות.
סוכנות C9 שיתפו, "אנו רואים באחריות של המארגן לא לגרש את חבר הקהל שזרק חפצים בקונצרט, ואנחנו גם דורשים צעדים חזקים יותר כדי למנוע הישנות".

הם הוסיפו שאמנם מעוותים את העובדה שבאה ג'ין יונג היה המטרה היחידה של החפצים שנזרקו, אבל גם הממברים האחרים היו ממוקדים. בנוסף, הם אישרו שהחפץ שהושלך לא היה בקבוק מים אלא דברים כמו בובות, צמידים וסלוגאנים.

כשהם חוזרים לסרטון הערוך בזדון של באה ג'ין יונג, C9 הסבירו כי שמועות הבריונות מופצות ללא ראיות אמיתיות.
הם הוסיפו כי ערוצי יוטיוב המפרסמים תוכן קשור קיבלו הודעה למחוק את התוכן תוך שבוע. אם הם לא יעמדו בדרישות, C9 ינקוט בצעדים משפטיים. C9 פירטו, "אנא הבינו כי אי המשך מיידית בהאשמות אזרחיות ופליליות הוא רק בהתחשב בעובדה שבהכרח לקח לנו זמן לאשר את העובדות המדויקות של המקרה שקרה בחו"ל באירופה".

הסוכנות סיכמה, "כפי שניתן לראות בסרטונים ובתמונות לעיל, המקרה הזה הוא מעשה פלילי ברור על ידי מניפולציה זדונית. עם האמון והידידות של הממברים כבסיס, CIX היא להקה שעובדת קשה וחרוצה יותר מכל אחד אחר כדי להשיג את המטרה המשותפת האחת שלהם. נמשיך לעשות כמיטב יכולתנו כדי שהממברים יוכלו להשיג את המטרות. כמו כן, נעשה כמיטב יכולתנו לבטיחות ולפעילות בריאה של הממברים. בבקשה תנו הרבה עניין ותמיכה ל CIX בעתיד. שוב, אנו מתנצלים על כך שלקח זמן לא מבוטל לבדוק את העובדות בצורה מדויקת יותר. תודה".

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

 

שתפו
אולי יעניין אותך גם