סוכנות SM Entertainment מכחישה שמועות על סוהו מלהקת EXO + תנקוט בפעולה משפטית

סוכנות SM Entertainment מכחישה שמועות על סוהו מלהקת EXO + תנקוט בפעולה משפטית

סוכנות SM הכחישה בתוקף שמועות על סוהו מ EXO הנובעות מסדרה של פוסטים אחרונים באינסטגרם.

ב-23 בפברואר, סטייליסט (יקרא להלן "A") פרסם מספר פוסטים בסטוריז באינסטגרם והאשים סלבריטי ללא שם בכך שלא החזיר הרבה זוגות של נעלי ספורט יקרות. הסטייליסט, שידוע כעובד עם להקות איידולים מובילות, איים גם לחשוף את שמו של הכוכב אם לא יחזירו את נעלי הספורט המדוברות.

הוא פרסם תמונות של זוגות שונים של נעלי ספורט וכתב, "שלח את כולם בחזרה, מבלי לפספס אפילו אחד. אני חולה ועייף; מה הסיבה שאתה לא מחזיר? קנה אותם מכספך הפרטי… התארגנתי במהלך הימים האחרונים, ובאמת לקחת כל כך הרבה… עברו שישה חודשים מאז שאמרת שתחזיר אותם, אז מתי אתה מחזיר אותם? אני גם שונא לכתוב על העניין הזה באינסטגרם ככה, אז תסדר את זה לפני שאחשוף את שמך האמיתי".

הסטייליסט המשיך, "תפסיק לחיות חיים מזויפים ותהיה מודע לאחרים. תפסיק ליצור קשר עם האנשים סביבי, וקנה את הדברים שאתה צריך בכסף שלך. יש לך הרבה כסף, אז בבקשה השתמש בחלק מהכסף שלך… אני חושב שיש יותר מ-300 זוגות מלבד אלה שאני מפרסם כאן. באמת, תפסיק להעמיד פנים שאתה אדיב ותפסיק לשקר ולמד קצת אנושיות… אמרת שתחזיר, אז תסדר את זה. קניתי את כל אלה מכספי".

"אני מתלבט הרבה אם לתת להם לכתוב ולפרסם התנצלות", הוסיף הסטייליסט, לפני שהזהיר, "אם אתה מכעיס אותי עוד פעם, אני הולך להסתובב ולספר לאנשים על הכל".

כשהתחילו לצמוח ספקולציות באינטרנט כי הידוען המדובר הוא סוהו, SM Entertainment הגיבה ב-24 בפברואר בהצהרה מנוסחת בהכחשת השמועות והודיעה שהם מתכננים לנקוט בצעדים משפטיים:

"הפוסט שמופץ כעת ברשת ושהוא משוער על סוהו הוא חסר בסיס לחלוטין, וזה שקר ברור שאין לו שום קשר לסוהו.

בנוגע ליצירת פוסט שעלול לעורר את האמן שלנו בכוונת זדון, אנו נמצאים כעת בתהליך של הכנה לתביעה בגין הוצאת דיבה ולשון הרע באמצעות נציג משפטי, וכן ננקוט צעדים משפטיים חזקים נגד הפצת שמועות קשורות ללא מחשבה".

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

 

שתפו
אולי יעניין אותך גם