סוכנות HYBE מתנצלים בעקבות האשמות על הטרדה מינית במהלך חיפוש בתחתונים באירוע חתימת מעריצים

סוכנות HYBE מתנצלים בעקבות האשמות על הטרדה מינית במהלך חיפוש בתחתונים באירוע חתימת מעריצים

סוכנות HYBE פרסמה התנצלות רשמית בעקבות האשמות על הטרדה מינית על ידי מאבטחים במהלך חיפוש בתחתונים באירוע חתימת אוהדי להקת &TEAM.

ב-8 ביולי, להקת הבנים &TEAM של HYBE LABELS JAPAN ערכה אירוע חתימת מעריצים אישי בסיאול.
לאחר מכן, מעריצות רבות פנו לרשתות החברתיות ולקהילות מקוונות כדי להתלונן על בדיקה אבטחה פולשנית לכאורה באירוע, מה שהוביל את ההאשטאג "#underwearsearch" לטרנד בדרום קוריאה.

לדברי מי שהשתתפו באירוע, הצוות של &TEAM נגע בשדי המעריצות ובדקו את התחתונים שלהן לאיתור מכשירים אלקטרוניים נסתרים כמו Apple Watches, וכמה מעריצות טענו שהם חוו הטרדה מינית בתהליך.

אחת כתבה, "הם נגעו בנו כדי לבדוק אם יש שעונים של אפל או מכשירים אלקטרוניים למקרה שנקליט את האירוע, אבל זה לא היה ברמה של רק רפרוף; במקום זאת, הם נגעו בנו פה ושם ותקעו בנו, וזו הייתה הטרדה מינית".

אחרת נזכרה, "הם אמרו שהם ייגעו בשדיים שלי, ואז אחרי שנגעו בהם, הם שאלו, 'זה שעון, נכון?' ולקחו אותי לחלל קטן שבו ביקשו ממני להרים את הבגדים שלי. הם לחצו עליי בצורה כל כך אגרסיבית שלא הייתה לי ברירה אלא להרים את הבגדים שלי, אבל אז מישהו אחר פתח את הדלת, נכנס וראה את התחתונים שלי שעושים חיפוש.
הרגשתי כל כך בושה, והרגשתי כאילו זכויות האדם שלי נפלו ברצפה".

מעריצה אחרת כתבה, "הם לחצו חזק על השדיים העליונים שלי וגם לחצו חזק על השדיים התחתונים שלי, וזה היה כמעט עד כדי ליטוף מיני, אז אמרתי להם, 'אלה השדיים שלי'".
התלוננו שלמרות שלא מצאו דבר לאחר שלקחו אותה לחדר אחר וערכו חיפוש בתחתוניה, הם לא התנצלו וביקשו ממנה בזריזות לצאת מהחדר.

ככל שהמחלוקת המשיכה לגדול על חשבונות מעריצים של האירוע, HYBE פרסמה התנצלות על התקרית דרך אתר המסחר האלקטרוני שלה Weverse Shop ב-9 ביולי.

ההצהרה המלאה היא:

"שלום, זו Weverse Shop.
ברצוננו להתנצל בפני המעריצים שהשתתפו באירוע החתמת המעריצים האישי של &TEAM ב-8 ביולי בנוגע לבדיקת הגוף האבטחה שבוצעה על ידי מאבטחות נשים.
אירועי חתימת מעריצים הם מקום שבו אמנים ומעריצים מדברים אחד על אחד, ואם הקלטות יודלפו לציבור, אולי זה לא יהיה טוב למעריץ ולאמן. אז כדי למנוע מצב כזה להיווצר, תמיד הגבלנו בהחלט למעריצים להביא ציוד אלקטרוני שמאפשר הקלטה. עד כה, מעריצים רבים שיתפו פעולה באופן פעיל עם התרגול הזה.
עם זאת, מכיוון שהיו מספר מקרים של מעריצים הסתרת ציוד אלקטרוני על גופם כדי להכניס אותם, בוצעה בדיקת גוף ב-8 ביולי על ידי מאבטחות נשים כדי לבדוק זאת. אנו מתנצלים בפני המעריצים שהשתתפו באירוע בלב שמח על כך שגרמו לכם לאי נוחות.
גם אם זו הייתה בעיית אבטחה, אנו מודעים לכך שזה לא תירוץ מקובל לגרום למעריצים לאי נוחות. אנו מתנצלים בכנות על כך שאירוע מסוג זה קרה באירוע.
נתכנן תוכניות לשיפורים, כמו הכנסת שיטות נטולות מגע לבדיקות ביטחוניות, וננסה לאפשר למעריצים להשתתף באירועי חתימת מעריצים עם אמנים בסביבה נוחה ושמחה יותר.
תודה".

כבר מכינה לכם את העידכון הבא
ב- ❤
אושרית , מנכ"לית 'אופאו'
תודה מיוחדת לאודליה בן לולו המהממת👍

 

שתפו
אולי יעניין אותך גם